OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – SZKOLENIE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

13.04.2016

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - Szkolenie dla Kadry Zarządzającej

.

Ustawa o ochronie danych osobowych oraz inne regulacje w tym zakresie, wymagają od organizacji wprowadzenia technicznych oraz organizacyjnych zabezpieczeń, jak uzyskiwania zgody, zabezpieczenie systemów IT, wprowadzenia procedur, szkoleń oraz innych istotnych działań. Nie jest to zamknięty katalog wymagań wynikających z ustawy, bowiem w zależności od rodzaju, sposobu przetwarzania danych, złożoności struktury działalności firmy, struktury współpracy z kontrahentami, zarządzanie ochroną danych osobowych wymaga wielopłaszczyznowej analizy i bieżącej kontroli.

W dobie przystosowania do wymogów przepisów Unii Europejskiej,  nowelizacji przepisów prawa krajowego, wprowadzeniu dodatkowych obostrzeń  i kar finansowych dla firm i organizacji za nieprzestrzeganie uregulowań w zakresie Ochronie Danych Osobowych, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz zmian w przepisach Prawa telekomunikacyjnego, dbając  o bezpieczeństwo Państwa organizacji, Klientów oraz Państwa Kontrahentów, proponujemy wsparcie Państwa biznesu w procesach związanych z Ochroną Danych Osobowych, w bieżącym realizowaniu celów z uwzględnieniem prawnego otoczenia organizacji.

Zatem, w celu poszerzenia Państwa wiedzy w zakresie przepisów prawa, obowiązków firm, zapraszamy Państwa na szkolenie, na którym zostaną omówione najważniejsze aspekty ustaw, mające ogromny wpływ na bezpieczeństwo, budowanie relacji, wizerunku, profesjonalizmu  oraz pozwolą Państwu uniknąć finansowych konsekwencji niewykonania przepisów prawa. 

Szkolenie dedykowane jest dla firm oraz organizacji sektora prywatnego i publicznego przetwarzających lub przygotowujących się do procesu przetwarzania i zarządzania Ochroną Danych Osobowych  (w realizacjach B2B, B2C ).

1. Rynek w obszarze B2B i B2C bez ograniczeń co do zakresu działalności firm,

2. Dla firm / organizacji prywatnych (od działalności gospodarczej po S.A.) oraz podmiotów w sektorze publicznym ( Policja, szkoły, szpitale, urzędy itp. ),

3. Dla Kady Zarządzającej:

- Zarządy,

- Dyrektorzy Zarządzający,

- Dyrektorzy Operacyjni,

- Dyrektorzy Sprzedaży / Marketingu / Działów Obsługi Klienta / Działów Relacji z Klientami / Działów Prawnych / Działów Windykacji / Księgowych / IT itd.,

4. Dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami  tutaj.

.

PARTNER SEMINARIUM

.

http://dpag.pl/