CASH MANAGEMENT – ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE ( POZIOM ZAAWANSOWANY ) VI EDYCJA

Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

31.05.2016

CASH MANAGEMENT - ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE

( POZIOM ZAAWANSOWANY ) VI EDYCJA

.

Jak postrzegany jest cash management przez przedsiębiorstwa, a jak widzą go banki? Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się z definicjami, stosowaną terminologią i aktualną rynkową ofertą usług i  narzędzi, wspierających zarządzanie finansami firmy.

Omówimy  m.in. aktualną sytuację rynku usług rozliczeniowych, a także. zmiany w bankowości elektronicznej, w tym dostępne w Polsce i na świecie mechanizmy pozwalające na monitorowanie stanu środków w wielu bankach  i umożliwiające wykonywanie płatności z wielu rachunków.

Uczestnicy poznają też stosowane na rynku metody automatyzacji procesów zarządzania należnościami i zobowiązaniami (w tym: sposoby identyfikacji transakcji płatniczych).

Zaprezentowane zostaną też  tendencje w zarządzaniu, związane z centralizacją powtarzalnych czynności i usługi  cash management, wspierające  ten proces. Skupianie w jednym miejscu funkcji, nie stanowiących podstawowej działalności firmy (wielodziałowej, lub grupy kapitałowej) jest obecnie powszechne, obejmuje tak międzynarodowe korporacje, jak też rodzime  przedsiębiorstwa.  Przedstawione zostaną takie struktury, jak bank wewnętrzny(In-house bank) i  fabryka płatności (payment factory).

.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami  tutaj.