CASH MANAGEMENT – ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE ( POZIOM ZAAWANSOWANY ) V EDYCJA

Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

8.04.2016

CASH MANAGEMENT - ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE

( POZIOM ZAAWANSOWANY ) V EDYCJA

.

Jak postrzegany jest cash management przez przedsiębiorstwa, a jak widzą go banki? Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się z definicjami, stosowaną terminologią i aktualną rynkową ofertą usług i  narzędzi, wspierających zarządzanie finansami firmy.

Omówimy  m.in. aktualną sytuację rynku usług rozliczeniowych, a także. zmiany w bankowości elektronicznej, w tym dostępne w Polsce i na świecie mechanizmy pozwalające na monitorowanie stanu środków w wielu bankach  i umożliwiające wykonywanie płatności z wielu rachunków.

Uczestnicy poznają też stosowane na rynku metody automatyzacji procesów zarządzania należnościami i zobowiązaniami (w tym: sposoby identyfikacji transakcji płatniczych).

Zaprezentowane zostaną też  tendencje w zarządzaniu, związane z centralizacją powtarzalnych czynności i usługi  cash management, wspierające  ten proces. Skupianie w jednym miejscu funkcji, nie stanowiących podstawowej działalności firmy (wielodziałowej, lub grupy kapitałowej) jest obecnie powszechne, obejmuje tak międzynarodowe korporacje, jak też rodzime  przedsiębiorstwa.  Przedstawione zostaną takie struktury, jak bank wewnętrzny (In-house bank) i  fabryka płatności (payment factory).

.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami  tutaj.